LET OP: Verlengd ruilrecht tot en met 1/2-2022.

Ontmoet de mensen achter Wineandbarrels

Klantenservice

Sanne

Sanne - Klantenservice
salg@wineandbarrels.com

Anne

Anne - Klantenservice
salg@wineandbarrels.com

Michael

Michael - Teamleder Klantenservice
salg@wineandbarrels.com

Emil

Emil - Klantenservice
salg@wineandbarrels.com

Tanya

Tanya - Klantenservice
tath@wineandbarrels.com

Claes Christiansen

Claes Christiansen - Verkoopadviseur
butik@wineandbarrels.com

Nikoline

Nikoline - Interieuradviseur
salg@wineandbarrels.com

Morten Olsen

Morten Olsen - Interieuradviseur
morten@wineandbarrels.com

Bente Sch÷rbach

Bente Schörbach - Verkoopadviseur
bente@wineandbarrels.com

Jessica Thor

Jessica Thor - Verkoopadviseur
jth@wineandbarrels.com

Julie

Julie - Klantenservice
salg@wineandbarrels.com

Michelle

Michelle - Klantenservice
salg@wineandbarrels.com

Heidy

Heidy - After Sales Coordinator
hlt@wineandbarrels.com

Thomas

Thomas - After Sales Coordinator
thwe@wineandbarrels.com

Natalie

Natalie - Salgskonsulent Stockholm
namo@wineandbarrels.com

Nicklas

Nicklas - Salgskonsulent Stockholm
nisc@wineandbarrels.com

Marketing

Michael Kahr J°rgensen

Michael Kahr Jørgensen - Sommelier & Journalist (freelance)

Christopher Franck

Christopher Franck - Marketing
christopher@wineandbarrels.com

Maria

Maria - Marketing
maria@wineandbarrels.com

Malar Ruban

Malar Ruban - Developer
mru@wineandbarrels.com

Ulrik

Ulrik - E-commerce Manager
utr@wineandbarrels.com

Daniel Friis Schultz

Daniel Friis Schultz - COO & Marketing
daniel@wineandbarrels.com

Teknik & Lager

Marek

Marek - Magazijnmedewerker
lager@wineandbarrels.com

Allan Novotni

Allan Novotni - Magazijnmedewerker
allan@wineandbarrels.com

Chris

Chris - Magazijnmedewerker
lager@wineandbarrels.com

Heidi

Heidi - Magazijnmedewerker
lager@wineandbarrels.com

lars

Lars - Tekniker
lager@wineandbarrels.com

Administration

Helen

Helen Flyge - Financieel medewerker
helen@wineandbarrels.com

Hella Floman

Hella Floman - Financieel medewerker
hefl@wineandbarrels.com

Niklas Holtne

Niklas - CFO
nih@wineandbarrels.com

Helle

Helle - Purchaser
helle@wineandbarrels.com

Anja Franke

Anja - Category Manager
amf@wineandbarrels.com

Kasper

Kasper - Purchase Manager
klj@wineandbarrels.com

Niels Jensen

Niels Jensen - CPO & General Manager (Asien)
niels@wineandbarrels.com

Line Dau

Line Dau - HR
line@wineandbarrels.com

Jakob Dau

Jakob Dau - CEO &  eigenaar
jakob@wineandbarrels.com

\